x

Tarihçe

Firmamız, 1952 yılında Abdullah BAŞOĞLU tarafından Orman Ürünleri ve Nakliye alanında faaliyetine başlayarak sektörde ilk adımını atmıştır. Daha sonraki yıllarda Kereste Alım Satımı ile ticari hayatına devam etmiştir.

1996 yılından itibaren 10.000m2 kapalı olan olmak üzere topam 30.000 m2 alan üzerine kurulu bulunan Kereste ve Kaplama tesisiyle Yurt içi ve Yurt Dışına satışlar yapmış ve bu alanda edindiği sektörel tecrübesiyle farklı ürün seçeneklerine yönelmiştir. 2017 yılında yapımına başlanan Kontrplak & Plywood tesisi tamamlanarak 2019 yılı başından itibaren imalat sürecine girmiştir. Bünyesindeki son sistem makina ve ekipmanlarıyla; Fırınlanmış Kayın Kerste imalatı, Kaplama (Ahşap Levha) imalatı ve Kontraplak & Plywood imalatı yaparak kendi markası ve çeşitli ürün yelpazesiyle kaliteli ürün, kailteli hizmet anlayışını prensip edinerek büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Başoğlu Orman Ürünleri olarak; güvenilirlik, şeffaflık, topluma ve çevreye duyarlı olmak, yeni teknolojiler ve bilgiye öncelik verme ilkeleriyle çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetinin sağlanması her zaman öncelikli hedefimizdir.

Tanıtım Videomuz